top of page

Hakkımızda

Biz Kimiz?

1996'dan beri Firmamız, uzun yıllardır mobilya konusunda hizmet vermektedir. İmalatın içinden gelen, üretim detayları ve projelendirme konusunda uzmanlığını kanıtlamış, müşterilerine sağlıklı ve hızlı bir şekilde cevap vermek için çalışmayı, kendilerine prensip edinmiş profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız, sözüne sadık esnaf ruhu, profesyonel uygulama ile çalışmayı ilke edinmiş olup, ileriye yönelik daha kaliteli üretim ve daha iyi tedarikçi hizmeti sunmayı hedeflemiştir. Mobilya üretiminin her aşaması kendi tarafımızdan yapılmaktadır.

Vizyon ve Misyonumuz
Fabrikamız

Değerlerimiz
Şeffaflık
Yönetim ve iş ahlakımızda daima şeffalıktan yana olmak.Özeleştiri mekanızmasını şirket kültürü olarak yerleştirmek.
Markamız
Yürüttüğümüz her faaliyette en değerli varlığımızın MARKAMIZ olduğu bilinciyle hareket etmek.
Sıcaklık
Kurum içi ve dışı ilişkilerde aile yakınlığını ve güler yüzlülüğü ön planda tutmak, Sözen Mobilya Ailesi olgusunu işlemek ve hissettirmek.
Sosyal ve Çevreci Şirket Kültürü
Misyonumuza uygun olarak markamızın sosyal ve çevreci şirket anlayışıyla paylaşımcı ve insani değerleri öne çıkaran anlayışını sürdürmek.
Müşteri Şikâyetleri Yönetim Politikası 

Mobilya sektöründe 26 yıldır faaliyet gösteren ve sektöründe her zaman ilklerin öncüsü olan Sözen Mobilya müşteri memnuniyeti anlayışında gösterdiği başarılı performansını satış sonrası hizmete de taşımaya devam ediyor.
müşterilerimizin istek, talep ve eleştirilerinin kayıt altına alınarak analiz edilmesi ve bu doğrultuda ürün ve hizmet kalitemizin iyileştirilmesini,
Şirket olarak güvenirliğimizi müşterilerimiz nezdinde sürekli kılmayı,
müşteri şikayetleri yönetim politikamızın temel ilkeleri olarak benimsediğimizi ilan ediyor ve organizasyon olarak attığımız her adımda bu ilkeleri gözetmek için hep birlikte ve var gücümüzle çalışmayı taahhüt ediyoruz.

bottom of page